Anasayfa > Haberler > İşgallere İlişkin Yönerge
İşgallere İlişkin Yönerge

  

 
Sayın Katılımcımız,
Bilindiği üzere, OSB sınırları içerisinde bulunan katılımcılarımızın ve ortak alanların çevre tertip, düzeni ve kontrolleri OSB Kanunu, OSB Uygulama Yönetmeliği kapsamında Bölge Müdürlüğümüz tarafından yürütülmektedir.
Yerinde yapılan denetimler neticesinde, katılımcılarımızın ve Bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerin yol ve yol kenarlarında konteyner, kantar, atıklar, hammadde ile yarı mamul ve mamul ürünleri depoladığı, trafik akışını engellediği ve can güvenliğini tehlike ye attığı, bulundukları yeri işgal ettiği görülmekte ve bu yönde şikayetler Bölge Müdürlüğümüze ulaşmaktadır. Ayrıca, Bölge Müdürlüğümüzün hissedarı bulunduğu parsellerde “OSB Sınırları İçerisinde İşgallere İlişkin Yönerge” kapsamında alınacak ücretlere ilişkin fiyat usul ve esaslar belirlenmiştir.
Yukarıda belirtilen hususlar nezdinde bundan sonraki süreçlerde Bölge Müdürlüğümüz Müteşebbis Heyetinin 09.10.2023 tarih ve 4 sayılı kararı gereği, aşağıda linkte yer alan “OSB Sınırları İçerisinde İşgallere İlişkin Yönerge” kapsamında usul esaslar ve firmalara cezai yaptırım uygulanacaktır.
Gereğini bilgilerinize sunarım.
            
 
                                                                                                
Mükremin ZÜLKADİROĞLU
İzmir Kemalpaşa OSB
           Bölge Müdürü
 
OSB Sınırları İçerisinde İşgallere İlişkin Yönerge
 
28.11.2023 İrem DURSUN Çevre Mühendisi
28.11.2023 Berk ERÇETİN            Çevre Mühendisi
28.11.2023 Hüseyin EVCİL            Çevre Şube Müdürü
 
Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top