Anasayfa > Haberler > Kemalpaşalı sanayicilerden KOSBİ’ye ziyaret
Kemalpaşalı sanayicilerden KOSBİ’ye ziyaret

 Kemalpaşalı sanayicilerden  KOSBİ’ye ziyaret

KOSBİ-KESİAD işbirliği gelişerek sürecek

                

Kemalpaşa Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (KESİAD) Seçil Beydemir Kaynak başkanlığındaki yeni yönetimi, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ni (KOSBİ) ziyaret ederek KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ile görüştü.

Kemalpaşa Sanayicileri ve İş İnsanları olarak KESİAD ile KOSBİ’nin yakın ilişki içinde olmasını önemli ve değerli bulduklarını söyleyen KESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Seçil Beydemir Kaynak, “Şubat ayında başladığımız görevimizde ilk ziyaretçimiz KOSBİ yönetimi olmuştu, pandemi şartlarının esnemesiyle biz de iadeyi ziyaret yapmak istedik” dedi.

Kemalpaşalı sanayicilerin üyesi olduğu KESİAD ile KOSBİ’nin ilişkilerinin son derece yapıcı ve sağlıklı olduğunu ve bunu devam ettirmek istediklerini belirten KESİAD Başkanı Kaynak, “Bu süreçte özellikle KOSBİ iştirakçisi sanayicilerimizin istek, arzu ve beklentilerini KOSBİ yönetimine ulaştırmada görev üstlenmeyi de sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz. Bu maksatla özellikle altyapıyla ilgili beklenti ve istekleri bir dosya halinde KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk’a teslim ettik” dedi.

“KESİAD değerli bir STK”

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ise bölgede yürütülen çalışmalar hakkında KESİAD’a bilgi vererek,yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Bölgede kanalizasyon, yol yapım, su ve elektrik konularında çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirten KOSBİ Başkanı Porsuk, “Bu anlamda KOSBİ iştirakçisi sanayicilerimizle sürekli dirsek teması halindeyiz. Ancak Kemalpaşalı iş insanlarının üyesi olduğu KESİAD son derece değerli bir STK. Onların fikirleri de bizim için değerli. Kendilerine her türlü desteği vermeye hazırız. Öneri ve taleplerini de her zaman olduğu gibi titizlikle değerlendiriyoruz” diye konuştu. 

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top