Anasayfa > Haberler > KOSBİ, KESİAD ÜYELERİNİ AĞIRLADI
KOSBİ, KESİAD ÜYELERİNİ AĞIRLADI

                                                                                                                         KOSBİ’li sanayiciler ‘Ortak Akıl’dan memnun

KOSBİ, KESİAD üyelerini ağırladı

 

 

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, geçtiğimiz yıl sanayicileri bilgilendirmek amacıyla başlattıkları ve son derece iyi geri dönüşler aldıkları ‘Ortak Akıl’ toplantılarının sürdürüleceğini bildirdi.

 

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, ilçede faaliyet gösteren Kemalpaşa Sanayici ve İşadamları Derneği (KESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Yöndem ile dernek üyelerini makamında ağırladı.

 

Toplantıda çoğunluğu KOSBİ sınırları içerisinde faaliyet gösteren dernek üyelerinin isteklerini dinleyen KOSBİ Başkanı Kamil Porsuk, göreve geldiği günden bu yana KESİAD ile başlattığı iyi diyaloğun sürmesini arzu ettiklerini, sanayicilerin menfaatine olacak ne varsa ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

 

“Şeffaf yönetim, ortak akıl”

 

KOSBİ yönetimi olarak şeffaf yönetim anlayışını ortak akıl mayasıyla harmanladıklarını ve bunun da sanayiciler nezdinde büyük bir kabul gördüğünü anlatan Porsuk, KOSBİ merkezinde düzenledikleri ve yüzlerce firma temsilcisinin katıldığı bilgilendirme toplantılarının her üç ayda bir yapmayı düşündüklerini söyledi.

 

Sanayicilerimizle iyi bir sinerji yakaladık

 

Oluşturulan kurumsal yapı, altyapı ve üst yapı hizmetleriyle Türkiye’nin en güçlü OSB’leri arasına girmeyi başardıklarını ifade eden Porsuk, “İnanıyorum ki sanayicilerimizle meydana getirdiğimiz bu sinerji çok büyük yatırımlarımızın önünü açacak. Hali hazırda süren projelerimizin yanı sıra enerji alanında da bölgemizi bir adım daha ileriye taşıyacak ve önümüzdeki günlerde netleşecek olan bir proje için çalışıyoruz. KOSBİ üyelerinin üretim maliyetlerini düşürmek için projeler üretmeye devam edecek” dedi.

 

KOSBİ ile KESİAD et tırnak gibi

 

Yönetim kurulu olarak göreve yeni geldiklerini ve daha önce kendilerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan KOSBİ yönetimine iade-i ziyaret yapmak istediklerini belirten KESİAD Başkanı Zeki Yöndem ise, Kemalpaşalı sanayiciler olarak aynı gemide olduklarını, bu yüzden meydana getirilen karşılılık iyi niyet ortamını sürdürmek istediklerini söyledi. Bölgenin büyüme trendinde olduğunu ve tanısalar da tanımasalar da KOSBİ’de faaliyete geçen hangi firma olursa olsun gurur duyacaklarını ifade eden Yöndem, “Kamil bey göreve geldiğinden beri ilişkilerimiz üst seviyeye çıktı. Biz kendisini bir ağabey gibi görüyoruz. Kamil beyin başlattığı Ortak Akıl bilgilendirme toplantılarının çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Sürdürülmesini istiyoruz. Ayrıca, bir sorun olursa da kol kırılır yen içinde kalır anlayışıyla sorunlarımızı kendi içimizde çözme taraftarıyız. KESİAD ile KOSBİ’nin et tırnak gibi olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top