Anasayfa > Haberler > KOSBİ’den İzmir’in yeni Valisi Köşger’e ziyaret
KOSBİ’den İzmir’in yeni Valisi Köşger’e ziyaret

 Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) yönetimi, yeni göreve başlayan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in başarılı bir çalışma dönemi geçirmesini dilediklerini belirterek, “Aynı zamanda KOSBİ Müteşebbis Heyet Başkanımız olan İzmir Valiliği makamına yeni tayin olan Yavuz Selim Köşger’e başarılar diledik ve KOSBİ hakkında kendisine bilgilendirmelerde bulunduk” dedi.

İzmir’in en önemli OSB’lerinin başında gelen Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ)  500’ü aşkın faal firması, 27 bine yakın istihdamı, 7 milyar dolarlık ticaret hacmiyle ülke ekonomisine önemli bir katma değer sağladığını söyleyen KOSBİ Başkanı Porsuk, “Müteşebbis Heyetimizin başkanı her zaman İzmir Valisi’dir. Bu anlamda valimiz Yavuz Selim Köşger’e nezaket ziyaretinde bulunarak KOSBİ hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. Önümüzdeki süreçte daha kapsamlı bir bilgilendirmeyi müteşebbis heyet toplantımızda yapacağız. Yeni valimize başarılar diliyoruz” diye konuştu.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek KOSBİ yönetimine teşekkür etti. 

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top