Anasayfa > Haberler > MESLEK FABRİKASI TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
MESLEK FABRİKASI TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 MESLEK FABRİKASI TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İzmir’in ekonomik kalkınmasına, rekabet gücünün ve istihdamın artırılmasına, nitelikli insan kaynağının çeşitlendirilmesine yönelik mesleki kurslar düzenleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, Bölge Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen sunum ile tanıtıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Daire Başkanı Mahmut Akkın ve Meslek Fabrikası Şube Müdürü Zeki Kapı ile diğer uzmanlar, sanayicilerimize kurs kategorileri ve eğitim detayları hakkında bilgilendirme yaptılar.

Şube Müdürü Zeki Kapı yaptığı sunumda özellikle Makine Teknolojisi, Elektrik – Elektronik, Bilişim ve Endüstriyel Otomasyon alanlarında açılan kurslarda bölgemiz sektörlerinin ihtiyacı olan işgücü yetiştirdiklerini ve meslek sahibi yapılan kurs mezunlarına erişim konusunda her türlü kolaylığı sağlamaya hazır olduklarını belirtti. Yenilikçi uygulamaların önünü açmak üzere yürüttükleri Fabrikasyon Laboratuvarı (FABLAB) hakkında bilgi veren Şube Müdürü Zeki Kapı, fabrikalarımızın yenilikçi uygulamalara yönelik projelerinde FABLAB’tan yararlanabileceklerini ifade etti.

 

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top