Anasayfa > Haberler > 2019 YILI SON MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ
2019 YILI SON MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ

 

2019 YILI SON MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİ

İzmir Valisi Erol Ayyıldız Başkanlığında KOSBİ hizmet binasında yapılan müteşebbis heyet toplantısında 2020 bütçesi ve 2020- 2022 Stratejik Plan Raporu görüşüldü. Bütçe ve plan kabul edildi.

YENİ YATIRIMLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

İzmir Kemalpaşa OSB’nin (KOSBİ) 2020 yılında yapacağı yatırımlarla altyapısını daha da güçlendirirken, ikinci etap parselasyon çalışmalarının da tamamlanması ile yeni fabrika yatırımlarına da ev sahipliği yapacak. 

Toplantı sonunda bir açıklama yapan KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, KOSBİ’nin 2020 yılı bütçesinin onaylandığını söyledi. 2020 yılına girerken teşviklerin artmasının yatırımcıyı olumlu etkilediğini ifade eden Porsuk, “ Organize sanayi bölgemiz içinde ikinci etap parselasyon planları askıya çıktı. Bu yıl tapuların tescili sonrasında yatırımlarının hızlanmasını bekliyoruz. Bölgemiz 2020 yılında yeni fabrika yatırımlarına ev sahipliği yapacak. Bu sayede ülkemiz ekonomisi kazanırken, işsiz gençlere de yeni iş kapıları açılacak. 2020 yılı bütçesinden elektrik sistemlerine de büyük pay ayırdık. Sanayi bölgemizi ileri taşımak için çalışmalara ve yatırımlara hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.

 
Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top