Anasayfa > Haberler > OKULUMUZDA İLK CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK
OKULUMUZDA İLK CUMHURİYET BAYRAMINI COŞKUYLA KUTLADIK

 

2019 – 2020 Eğitim Öğretim yılında faaliyete geçen Özel KOSBİ Zülfü- Mevlüt - Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde ilk Cumhuriyet Bayramı kutlamamızı gerçekleştirdik.

Okulumuzda gerçekleşen kutlama törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Porsuk, Sanayicilerimiz ve Bölge Müdürümüz Cüneyt Öztürk katıldılar.

Şehitlerimize ve aramızdan ayrılan gazilerimize saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması sonrası Okul Müdürümüz Satı Çalışkan yaptığı açılış konuşmasında Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışıyla başlayan kurtuluş mücadelesinin tarihsel gelişimini anlattı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Porsuk ise yaptığı konuşmada Cumhuriyetin korunma ve geliştirilmesi görevinin gençlere ait olduğunu, önemli özverilerle kurulan Okulumuz öğrencilerinden beklentilerinin Cumhuriyetin temel değerlerine saygılı, vatan sevgisine sahip ve bilimin ışığında teknolojiyi mükemmel kullanan meslek sahibi bir birey olmaları olduğunu belirtti.

 

Öğrencilerimizin Cumhuriyetin önemini vurgulayan şiir sunumları ve diğer görsel etkinlikleri ile tören coşku ile sonlandı.

 

Okulumuzun ilk Cumhuriyet Bayramı kutlama töreninde eğitim kadromuzun ve öğrencilerimizin sergiledikleri özen ve mükemmeliyet hepimizi gururlandırdı.

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top