Anasayfa > Haberler > İYTE - KOSBİ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ
İYTE - KOSBİ BULUŞMASI GERÇEKLEŞTİ

 

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran, Bölgemizi ziyaret etti. “İYTE-Sanayi Buluşmaları” etkinliği kapsamında yapılan ziyarette Rektör Baran’a İYTE Rektör Yardımcısı Alper Baba, İYTE Teknopark Genel Müdürü Metin Tanoğlu, İYTE TTO Genel Müdürü Dr. Sinan Yılmaz ve ilgili diğer akademisyenler eşlik ettiler.

KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, Bölge Müdürü Cüneyt Öztürk ve özellikle AR-GE çalışmaları yürüten Bölge Sanayicilerimiz ile bir araya gelinen toplantıda Rektör Baran yaptığı sunumda İYTE’nin Teknopark ve TTO faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Kamil Porsuk yaptığı konuşmada İYTE ile işbirliğinin ivme kazanarak sürmesini hedeflediklerini ve sanayicilerimiz ile İYTE`nin akademik kadrosunun eşgüdümlü çalışmalarına katkı koymaya hazır olduklarını dile getirdi.

Toplantıda İYTE kampüsünde ilgili sanayicilerin katılacağı bir çalıştayın düzenlenmesi ve İYTE-KOSBİ işbirliğinin sürekliliğini sağlamak amacıyla bir protokol yapılması kararlaştırıldı. 

İYTE REKTÖRÜ PROF. DR. YUSUF BARAN`IN SUNUMUNA AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLRSİNİZ.

Link : http://kosbi.org.tr/userfiles/IYTEYusufBaran.pptx

 

 

Başlıksız Belge

HABER BÜLTENİ


Duyurularımızdan ilk siz haberdar olun.


MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top