Anasayfa > Haberler > KOSBİ’DE DURMAK YOK, YOLA DEVAM SANAYİCİLERDEN KOSBİ`YE TAM DESTEK
KOSBİ’DE DURMAK YOK, YOLA DEVAM SANAYİCİLERDEN KOSBİ`YE TAM DESTEK

 Son 9 ay içerisinde gerçekleştirdiği bilgilendirme toplantılarıyla ‘üyelerle birlikte şeffaf yönetim’ sözünü hayata geçiren Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) yönetimi, bölgede faaliyet gösteren sanayicilerden tam destek aldı.

 

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarına ev sahipliği yapan KOSBİ’de üç ayda bir periyodik olarak düzenlenen Ortak Akıl toplantısına yüzlerce sanayicinin katılımı damgasını vurdu.

 

KOSBİ yönetim kurulunun tam kadro olarak hazır bulunduğu toplantıda sanayicilere yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler veren KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, gerçekleştirilen bu toplantılar sayesinde üyelerle birebir görüşme imkanı bulduklarını söyledi.

 

İnteraktif toplantılarda herkes söz alıyor

 

İnteraktif olarak gerçekleştirilen ortak akıl toplantılarıyla sanayicilerin isteklerini dinlediklerini ve bunlara uygun çözümleri ürettiklerini bildiren Başkan Porsuk, “Bölgemizi, dün olduğu gibi yarın da üyelerimizden gelen tavsiye ve önerilerini göz önüne alarak birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Aldığımız fikri geri dönüşler bizler için çok önemli bir referans sağlıyor. Bugüne kadar yaptığımız her çalışma şeffaf olarak gerçekleştirildi. Bundan sonra da sanayicilerimizle birlikte ortak akılla sürdürmeyi hedefliyoruz” dedi. Porsuk, bölge içindeki çalışmaların kanunların kendilerine verdiği yetkiler çerçevesinde yürütüldüğünü ve hiçbir üyenin hakkını bir başka üyeye geçmemesi için adil bir yönetim sergilediklerinin söyledi.

 

Yiğitler Barajı inşaatı başlayacak

 

Konuşmasında Yiğitler Barajı’nın ihale aşamasında bulunduğunu ve kısa bir süre içinde inşaat çalışmalarının başlayacağını müjdeleyen KOSBİ Başkanı Porsuk, bittiğinde 16 milyon metreküp su tutacak olan baraj sayesinde hem çiftçinin hem de sanayicilerin temiz suya kavuşacağını sözlerine ekledi.

 

İstek ve öneriler somutlaşıyor

 

Toplantı boyunca söz alan sanayiciler ise Türkiye’de belki de eşi benzeri olmayan Ortak Akıl yönetim projesinden oldukça memnun olduklarını ifade ettiler. Daha önceki birleşimlerde dile getirdikleri istek ve önerilerin her geçen gün somutlaştığını gördükleri için KOSBİ’ye olan güvenlerinin arttığını belirten sanayiciler, şeffaf yönetim anlayışı sağlayan yönetim kuruluna teşekkürlerini bildirdiler.

 

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top