Anasayfa > Haberler > KOSBİ’DE İŞ GÜVENLİĞİNDE FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ! KOSBİ ve NUMEKO’DAN İŞ GÜVENLİĞİ ÇALIŞMASI
KOSBİ’DE İŞ GÜVENLİĞİNDE FARKINDALIK EĞİTİMİ VERİLDİ! KOSBİ ve NUMEKO’DAN İŞ GÜVENLİĞİ ÇALIŞMASI

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde (KOSBİ) Çevre Şube Müdürlüğü öncülüğünde iş güvenliğinde farkındalık yaratmak için içinde tiyatronun da yer aldığı bir dizi etkinlik düzenlendi. Özellikle yüksekte güvenli çalışma başta olmak üzere iş güvenliği dalında birçok çalışma yürüten Numeko İş Güvenliği A.Ş. işbirliği ile Mopak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde verilen eğitime KOSBİ bünyesindeki çalışanlar büyük ilgi gösterdi.

Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi (KOSBİ) tarafından Mopak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde gerçekleştirilen eğitim kapsamında NumekoSafety,3M işbirliği ile Türkiye’de ilk ve tek olan Yüksekte Çalışma Uygulama aracı ile çalışanlara farkındalık eğitimi verildi. Özellikle yüksekte güvenli çalışma olmak üzere iş güvenliği dalında, dünyada işinin en iyisi firmalar ile çalışarak müşterilerine, yüksekte çalışanların düşmesini önleyici ve çalışma rahatlığını sağlayan donanım ve sistemler, iş güvenliği ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, kurtarma ekipmanları, yaşama hatları tedariği ve montaj çalışmalarını yapan Numeko Safety, gerçekleştirilen iş güvenliği organizasyonunda destekçi olarak yer aldı.

 

KOSBİ, iş güvenliğine önem veriyor

 

Etkinlik kapsamında konuşan KOSBİ Çevre Şube Müdürü Hüseyin Evcil, KOSBİ olarak iş güvenliği konusuna çok önem verdiklerini belirterek, “KOSBİ, iş güvenliği konusuna çok önem veriyor. Biz de KOSBİ Çevre Birimi olarak böyle bir etkinlik düzenleyerek katılımcıları iş güvenliği konusunda bilinçlendirdik. Çalışanlarımız, bizim en değerli varlığımız. İş kazalarında çok kötü bir tablo çizen Türkiye’de bu tarz eğitimlerin ve gerekli bilinçlendirmenin yapılması işverenlerin sorumluluğundadır. Eğitim kapsamında NumekoSafety firmasından yetkili arkadaşlarımız bize hayati önem taşıyan bilgiler verdi. Umuyoruz ki bu değerli bilgiler iş yaşamımızda kullanılır. Numeko İş Güvenliği A.Ş. başta olmak üzere ev sahipliği yapan Mopak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne ve katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top