Anasayfa > Haberler > MÜSTEŞAR YARDIMCISI RAMAZAN YILDIRIM BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ
MÜSTEŞAR YARDIMCISI RAMAZAN YILDIRIM BÖLGEMİZİ ZİYARET ETTİ

 Müsteşar Yardımcısı’ndan KOSBİ’ye ziyaret

KOSBİ’ye bürokrat desteği

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcı Ramazan Yıldırım, Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ne (KOSBİ) ziyarette bulundu. Bölgedeki çalışmalar hakkında bilgi alan Yıldırım, KOSBİ’nin her zaman yanında olduklarını belirtti.

Bölgenin çalışmalarını yakından incelemek adına ilk olarak KOSBİ İdari Binası’na gelen Yıldırım’ı, burada KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, KOSBİ Yönetim Kurulu Üyeleri Erol Diren, Hüseyin Eren, Mesut Kanat ve KOSBİ Bölge Müdürü Cüneyt Öztürk karşıladı. KOSBİ yetkilileri ile bir toplantı gerçekleştiren Yıldırım, bölgedeki çalışmaları takdir ettiğini belirterek projelerinde bölge yönetiminin destekçisi olacağını belirtti. Yıldırım ve KOSBİ yetkilileri, daha sonra bölgede yer alan HATSAN silah fabrikasını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Projeler konuşuldu

Toplantının ardından açıklamalarda bulunan KOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk, “Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı hem bakan düzeyinde, hem de bürokratlar düzeyinde projelerimizi yakından takip ediyor ve bizlerden desteklerini esirgemiyorlar. Bugün de Müsteşar Yardımcımız Ramazan Yıldırım’la başta parselasyon planları sonucu bölgemize kazandırdığımız yeni parseller olmak üzere, bölgemizle ilgili projelerimizi konuşup kendisini bilgilendirdik. Bölge yönetimi olarak ülke sanayisine yönelik görüşlerimizi ve bölgemizde faaliyet gösteren sanayicilerimizin isteklerini ilettik. Kendisi de projelerimizde her zaman yanımızda olduğunu, sanayicilerimizin istekleriyle de yakından ilgileneceğini dile getirdi” dedi.

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top