Anasayfa > Haberler > İzmir Kemalpaşa OSB’den KAYSO’ya Ziyaret
İzmir Kemalpaşa OSB’den KAYSO’ya Ziyaret

 İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ve beraberindeki heyet Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti.

İzmirli sanayicileri KAYSO’da görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitci, “Kemalpaşa OSB’nin değerli Başkanı ve heyetini Odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Biz sanayiciler olarak özellikle bu dönemde ülkemizin gelişip kalkınması adına elimizden gelen her türlü gayreti göstermek zorundayız. İzmirli sanayicilerimizle de ekonomimize katkı sağlayacak her türlü işbirliğine hazırız. Ben ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi

İzmir Kemalpaşa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Porsuk ise, çeşitli araştırma ve incelemelerde bulunmak üzere Kayseri’ye geldiklerini, bu kapsamda hem fikir alış verişinde bulunmak hem de KAYSO Başkanı Büyüksimitci’ye yeni görevinde başarılar dilemek üzere bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.

Başlıksız Belge

MOBİL UYGULAMA


Yakında ANDOID ve IOS Marketlerde ...
Go Top